Aktualności

20-05-2020

Informacja dotycząca zakończenia naboru wniosków do Programu Priorytetowego „Ograniczenie niski...

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu informuje o zakończeniu z dniem 22 maja 2020 r. naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego pn." Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego" Edycja II.

 

 

Czytaj więcej

16-05-2020

Dowody osobiste dla młodych sokołów z Doliny Baryczy. Cztery ptaki zostały zaobrączkowane

Pisklaki z gniazda w żmigrodzkich lasach zaobrączkowano podczas akcji, w której wziął udział alpinista. To kolejny etap projektu ratowania zagrożonego wyginięciem gatunku ptaków, wspieranego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Czytaj więcej

15-05-2020

Program Czyste Powietrze na nowo: szybciej i prościej

Ważna wiadomość dla mieszkańców Dolnego Śląska, którzy chcą pozyskać pieniądze na wymianę pieca i ocieplenie domu. Od dzisiaj obowiązują nowe zasady rządowego programu Czyste Powietrze. Dotacje są przyznawane na prostszych warunkach a czas rozpatrywania wniosków został skrócony.

Czytaj więcej

11-05-2020

Wiatraki i magazyny energii za blisko 100 milionów złotych. Pod Wrocławiem powstaje unikalny pro...

Blisko 47 milionów z WFOŚiGW we Wrocławiu na cztery elektrownie wiatrowe o łącznej mocy 10 MW to pierwszy etap nowych inwestycji w podwrocławskim Gaju Oławskim. W planach jest jeszcze budowa czterech magazynów energii. To ważne informacje przekazane podczas spotkania, w którym uczestniczył m.in. Ireneusz Zyska, Wiceminister......

Czytaj więcej

11-05-2020

Ogłoszenie

W związku z uruchomieniem nowej wersji programu Czyste Powietrze informujemy, że w dniu 15.05.2020  w godzinach 00:01-12:00 nastąpi przerwa techniczna Portalu Beneficjenta. 

Czytaj więcej