Aktualności

14-06-2019

Informacja nt. "Ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest&...

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przystąpił do realizacji "Ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest". Więcej informacji o programie na stronie NFOŚiGW. 

Czytaj więcej

14-06-2019

Informacja nt. „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie...

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu planuje przystąpić do realizacji „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie”. Więcej informacji o programie na stronie NFOŚiGW.

Czytaj więcej

13-06-2019

Narodziny czterech sokołów wędrownych w milickich lasach

Przyrodniczy sukces! Przyrodnicy odnaleźli w sztucznym gnieździe w milickich lasach młode drapieżniki: dwa samce i dwie samice. To efekt akcji zasiedlania sokołów wędrownych, od lat wspieranej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Czytaj więcej

12-06-2019

II Forum Dyskusyjne „Środowisko: badania, ochrona, dobre praktyki”

Po raz drugi w Centrali KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie spotkali się przedstawiciele instytucji zajmujących się ochroną środowiska, samorządu i biznesu z regionu Dolnego Śląska. Podczas dyskusji poruszano tematykę szeroko rozumianej ochrony środowiska w aspekcie aktualnych wymogów prawa, dostępnej oferty badań i tzw. dobrych praktyk......

Czytaj więcej

11-06-2019

Informacja dla beneficjentów Programu "Czyste Powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przypomina, że od 1 lipca 2019 r. wnioski do Programu "Czyste Powietrze" składają osoby fizyczne, które nie rozpoczęły realizacji projektów. Szczegóły w regulaminie Programu.

Czytaj więcej