Aktualności

16-04-2019

Wilcza Ostoja we wrocławskim ZOO

W ZOO Wrocław, dzięki pomocy finansowej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, powstało nowe środowisko życia dla wilków oraz multimedialna ekspozycja edukacyjna. Pomoc z Funduszu to ponad 325 tys. złotych. Wartość całego zadania wyniosła ponad 2,1 mln złotych.

Czytaj więcej

16-04-2019

Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu: Łukasz Kasztelowicz, Prezes i Bartłomiej Wiązowski, Wiceprezes wziął udział w uroczystych obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości rozpoczęły się przy pomniku Ofiar Zbrodni Katyńskiej w parku im. Juliusza Słowackiego we......

Czytaj więcej

12-04-2019

AKCJA RATOWANIA PSTRĄGÓW POTOKOWYCH: prawie 700 tys. ryb trafiło do dolnośląskich rzek

Podczas zakończonej dzisiaj "Akcji Pstrąg" wypuszczono około 700 tysięcy młodych pstrągów potokowych do dolnośląskich rzek, m.in. do Ścinawki i Nysy Kłodzkiej. Pstrągi w kwietniu br. wypuszczono w 14 miejscach, m.in. w okolicach Kłodzka, Barda, Lądka Zdroju, Stronia Śląskiego i Międzylesia.  

Czytaj więcej

08-04-2019

VII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE GDAŃSK 2019

W Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku rozpoczęła się w VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2019. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest „Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki”.

Czytaj więcej

08-04-2019

Nabór projektów do VI edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Wszystkich Beneficjentów Funduszy Europejskich zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) - największym wydarzeniu promującym projekty europejskie, które odbędzie się w terminie 10-12 maja 2019 r. Dzięki akcji organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Ministerstwa......

Czytaj więcej