Ogłoszenia

27-09-2023

Komunikat dla gmin w sprawie zasad oznakowania dla Programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej trwają obecnie prace nad pozyskaniem kolejnego źródła finansowania dla Programu „Czyste Powietrze” z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027(FEnIKS).

...

Czytaj więcej

25-08-2023

Słoneczne remizy

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków dla zadań wpisujących się w program ”Słoneczne remizy”.

...

Czytaj więcej

03-08-2023

Ogłoszenie o naborze do trzeciej edycji Programu Moja Woda

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza od dnia 03.08.2023 roku nabór wniosków dla zadań wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024.

 

...

Czytaj więcej

21-07-2023

Ogłoszenie o naborze uzupełniającym wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór uzupełniający wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym w ramach Programu Priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” na terenie województwa dolnośląskiego.

...

Czytaj więcej

10-07-2023

Ogłoszenie o naborze wniosków o UDZIELENIE DOTACJI NA REALIZACJĘ PRZEDSIĘWZIĘCIA w ramach Programu Priorytetowego: „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” część 2) Fundusz Ekologii

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w Programie pn. „Fundusz Ekologii”

...

Czytaj więcej