Ogłoszenia

22-12-2021

Plany zamówień publicznych na 2022 r.

Zgodnie z art. 23 ust 1  Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych , Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu publikuje plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych, jakie przewiduje przeprowadzić w 2022 roku.

...

Czytaj więcej

13-12-2021

Ogłoszenie o zamówieniu pn.: Długoterminowy wynajem czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Doradców Energetycznych w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

WFOŚiGW we Wrocławiu informuje o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. Długoterminowy wynajem czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Doradców Energetycznych w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

...

Czytaj więcej

13-12-2021

Ogłoszenie o zamówieniu pn.: Dostawa trzech samochodów osobowych dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

WFOŚiGW we Wrocławiu informuje o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. Dostawa trzech samochodów osobowych dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

...

Czytaj więcej

02-11-2021

Ogłoszenie o przetargu publicznym na sprzedaż samochodów służbowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

...

Czytaj więcej

01-07-2021

Ogłoszenie o zamówieniu pn. „Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych użytkowanych w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu"

WFOŚiGW we Wrocławiu informuje o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych użytkowanych w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu".

...

Czytaj więcej