Doradztwo energetyczne


Więcej informacji o Projekcie Doradztwa Energetycznego na doradztwo-energetyczne.gov.pl


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż (3)
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza Państwa na kolejną edycję szkolenia dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” - poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego. Szkolenie skierowane jest przedewszystkim do pracowników JST, jak również do Zarządów Wspólnot.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21.12.2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 - 12:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Na naszym spotkaniu omówimy główne założenia Programu, m.in. koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator. 

Czytaj więcej


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż (2)
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu po raz kolejny zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” - poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23.11.2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 - 11:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Na naszym spotkaniu omówimy główne założenia Programu, m.in. koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator. Tym razem skupimy się również w szczególności na najczęstszych błędach w składanych wnioskach o dofinansowanie oraz przejdziemy do praktyki rozliczania wniosków o płatność z tytułu utworzonych i prowadzonych przez Gminy punktów konsultacyjno-informacyjnych w zakresie ww. Programu.

Czytaj więcej


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” - poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator.

Czytaj więcej


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze" 2
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Spotkanie odbędzie się w dn. 07.10.2021 r. (czwartek) o godzinie 09:00. 

 

Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 08:30.

 

Czytaj więcej


Program Priorytetowy "Czyste Powietrze" - warsztaty dla JST
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta oraz zasady wypełniania wniosku o płatność.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17.09.2021 r. (piątek) o godzinie 9:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Czytaj więcej


Szkolenie dla Energetyków Gminnych
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu planuje zorganizowć w czwartym kwartale br. Szkolenia dla kandydatów na Energetyków Gminnych.

Prosimy zgłoszać uczestników szkoleń do 30.10.2021 r. poprzez dokonanie wstępnej rejestracji na naszej stonie  internetowej pod niniejszym adresem / "Zapisz się na szkolenie".

Po naszej akceptacji zgłoszeń, w kolejnym etapie będziemy przekazywać Państwu formularze zgłoszeniowe z prośbą o ich wypełnienie. 

Czytaj więcej


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze"
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na warsztaty w zakresie wymiany doświadczeń w ramach realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej


Program Priorytetowy Czyste Powietrze
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta, zasady wypełniania wniosku o płatność, warunki uruchomienia i prowadzenia punktu konsultacyjno-informacyjnego oraz pilotaż Programu "Czyste Powietrze" dla budynków wielorodzinnych.

Czytaj więcej


Opublikował: Żaneta Borutko 2020-03-19 14:45:13
Liczba wyświetleń strony: 10785