Doradztwo energetyczne


Więcej informacji o Projekcie Doradztwa Energetycznego na doradztwo-energetyczne.gov.pl


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze" 2
Dostępne terminy: 07.10.2021

Zapisz się na szkolenie

Spotkanie odbędzie się w dn. 07.10.2021 r. (czwartek) o godzinie 09:00. 

 

Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 08:30.

 

Czytaj więcej


Program Priorytetowy "Czyste Powietrze" - warsztaty dla JST
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta oraz zasady wypełniania wniosku o płatność.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17.09.2021 r. (piątek) o godzinie 9:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Czytaj więcej


Szkolenie dla Energetyków Gminnych
Dostępne terminy: 30.09.2021

Zapisz się na szkolenie

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu planuje zorganizowć w czwartym kwartale br. Szkolenia dla kandydatów na Energetyków Gminnych.

Czytaj więcej


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze"
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na warsztaty w zakresie wymiany doświadczeń w ramach realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej


Program Priorytetowy Czyste Powietrze
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta, zasady wypełniania wniosku o płatność, warunki uruchomienia i prowadzenia punktu konsultacyjno-informacyjnego oraz pilotaż Programu "Czyste Powietrze" dla budynków wielorodzinnych.

Czytaj więcej


Opublikował: Żaneta Borutko 2020-03-19 14:45:13
Liczba wyświetleń strony: 6650