Doradztwo energetyczne


Więcej informacji o Projekcie Doradztwa Energetycznego na doradztwo-energetyczne.gov.pl


Nowa edycja PP "Mój Prąd 4.0" i "Moje Ciepło"
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza Państwa na warsztaty związane z uruchomieniem kolejnej edycji Programu „Mój Prąd 4.0”, „Moje Ciepło” (pompy ciepła dla nowego budownictwa) oraz przedstawienie zaawansowania programu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego". Ponadto zaprezentujemy Państwu plany w zakresie realizacji szkoleń dla Energetyków Gminnych, jak również poruszymy kwestię harmonogramu spotkań związanych z wymianą doświadczeń pracowników JST zaangażowanych w Program Priorytetowy „Czyste Powietrze”. 

Zapraszamy do udziału!

Czytaj więcej


Program Priorytetowy „Czyste Powietrze” z uwzglęnieniem 3 części PP z najwyższym poziomem dofinansowania
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza Państwa na szkolenia dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” . Na naszym spotkaniu omówimy zakres Programu „Czyste Powietrze”, m.in. omówienie programu - zasady ogólne, koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, wnioski o płatność - dokumentacja, rozliczanie dotacji oraz procedurę składania wniosku o dofinansowanie przez Generator.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników JST.

Ponadto w związku z uruchomieniem naboru do 3 części PP „Czyste Powietrze” z najwyższym poziomem dofinansowania, przedstawione zostaną Państwu warunki uprawniające do otrzymania ww. dotacji.

Czytaj więcej


„Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego"
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza Państwa na drugą część szkolenia. Tym razem szczegółowo omówiony zostanie Program Priorytetowy „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego".

Czytaj więcej


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego (3)
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza Państwa na kolejną edycję szkolenia dot. Programu Priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego". Szkolenie skierowane jest przedewszystkim do pracowników JST, jak również do Zarządów Wspólnot.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21.12.2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 - 12:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Na naszym spotkaniu omówimy główne założenia Programu, m.in. koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator. 

Czytaj więcej


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego (2)
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu po raz kolejny zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na szkolenie dot. Programu Priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego".

Szkolenie odbędzie się w dniu 23.11.2021 r. (wtorek) w godz. 9:00 - 11:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Na naszym spotkaniu omówimy główne założenia Programu, m.in. koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator. Tym razem skupimy się również w szczególności na najczęstszych błędach w składanych wnioskach o dofinansowanie oraz przejdziemy do praktyki rozliczania wniosków o płatność z tytułu utworzonych i prowadzonych przez Gminy punktów konsultacyjno-informacyjnych w zakresie ww. Programu.

Czytaj więcej


Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego (1)
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na szkolenie dot. Programu Priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego", na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność oraz procedura składania wniosku o dofinansowanie przez Generator.

Czytaj więcej


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze" 2
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Spotkanie odbędzie się w dn. 07.10.2021 r. (czwartek) o godzinie 09:00. 

 

Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 08:30.

 

Czytaj więcej


Program Priorytetowy "Czyste Powietrze" - warsztaty dla JST
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie dot. Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, na którym zostaną omówione m.in. główne założenia Programu, zakres rzeczowy działań Programu, a w szczególności koszty kwalifikowane, wymagania techniczne, dokumentacja do wniosku o płatność, procedura zakładania konta na Portalu Beneficjenta oraz zasady wypełniania wniosku o płatność.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17.09.2021 r. (piątek) o godzinie 9:00. Uprzejmie prosimy Państwa o wcześniejszą rejestrację - możliwość dołączenia do szkolenia będzie dla Państwa udostępniona już od godziny 8:30.

Czytaj więcej


Szkolenie dla Energetyków Gminnych
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Przedłużamy do 30 marca 2022 r. zgłaszanie uczestników na szkolenia dla Kandydatów na Energetyków Gminnych, organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Prosimy o wstępną rejestrację osób, które jeszcze nie zgłosiły swojeo udziału.

Czytaj więcej


Warsztaty - wymiana doświadczeń w ramach realizacji Programu "Czyste Powietrze"
Dostępne terminy: szkolenia zakończone

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zaprasza pracowników JST z województwa dolnośląskiego na warsztaty w zakresie wymiany doświadczeń w ramach realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Czytaj więcej


Opublikował: Żaneta Borutko 2020-03-19 14:45:13
Liczba wyświetleń strony: 16095