Doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne - aktualność

11-06-2019

Agnieszka Małysa

Mieszkańcy Gminy Siechnice zainteresowani programem Czyste Powietrze

Miejscowy Urząd zorganizował spotkanie informacyjne o Programie priorytetowym Czyste Powietrze. Podczas spotkania z Doradcą Energetycznym WFOŚiGW we Wrocławiu, Piotrem Nerem mieszkańcy Gminy Siechnice zadawali ważne pytania.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

27-05-2019

Agnieszka Małysa

Czyste powietrze - cykl szkoleń dla samorządowców

Kolejne na Dolnym Śląsku szkolenia dla pracowników gmin i powiatów dotyczące rządowego Programu „Czyste Powietrze”. Samorządowcy z gmin i powiatów: złotoryjskiego, jaworskiego, głogowskiego, górowskiego, polkowickiego, legnickiego i lubińskiego uczestniczyli w spotkaniach prowadzonych przez Alicję Czarkowską - Doradcę Energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

20-05-2019

Robert Borkacki

Akcja szkoleniowa dla samorządowców o programie Czyste Powietrze

Na Dolnym Śląsku trwają szkolenia dla pracowników gmin i powiatów dotyczące rządowego programu „Czyste Powietrze”. W spotkaniu w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu wzięło udział 32 urzędników. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zorganizował już spotkania w Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Kłodzku, Legnicy i Świdnicy.

 

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

13-05-2019

Robert Borkacki

EkoAkcja we Wrocławiu: Drzewko za makulaturę i Dni Funduszy Europejskich

Wrocławianie otrzymali ponad 2 tys. sadzonek za przyniesioną makulaturę oraz elektroodpady. Na stoisku WFOŚiGW we Wrocławiu zorganizowanym z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich mieszkańcy dowiadywali się jak pozyskać pieniądze na wymianę pieców-kopciuchów i ocieplenie domów.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

07-05-2019

Agnieszka Małysa

„Drzewko za makulaturę i elektrośmieci dla Zielonego Wrocławia” i Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Jeśli masz w domu niepotrzebny sprzęt elektroniczny albo makulaturę i nie wiesz co z nimi zrobić? Zapraszamy w najbliższą sobotę 11.05.2019 r. na parking przy Hali Tęcza ul. Bajana 1, godzina 10:00-16:00. Można przynieść małe AGD lub RTV – zepsutą suszarkę do włosów, klawiaturę, toster, telefon i wiele innych przedmiotów.

Czytaj więcej

Opublikował: Agnieszka Małysa 2019-05-07 10:08:42
Liczba wyświetleń strony: 11480