Dofinansowanie na zasadach ogólnych

UR - Pozostałe dziedziny

Aktywna oferta

Oddział w Wałbrzychu

Alina Szełemej

(074) 63 36 682

aszelemej@fos.wroc.pl

Oddział w Jeleniej Górze

Ochrona przed Hałasem

Robert Zwatrzko

75 75 35 881

rzwatrzko@fos.wroc.pl

Monitoring

Prace Badawcze

Wiesława Kapusta

(075) 75 52 678

wkapusta@fos.wroc.pl

Nadzwyczajne Zagrożenia

Iwona Chmielowska

(075) 75 52 676

ichmielowska@fos.wroc.pl

Oddział w Legnicy

Nadzwyczajne Zagrożenia

Monitoring

Prace Badawcze

Katarzyna Wieruchowska

(076) 852 43 01 wew. 104

kwieruchowska@fos.wroc.pl

Nadzwyczajne Zagrożenia

Monitoring

Prace Badawcze

Barbara Jakubowska

76 852 43 01 wew.109

bjakubowska@fos.wroc.pl

Oddział we Wrocławiu

Ochrona przed Hałasem

Alicja Nowakowska

(071) 333 09 52

anowakowska@fos.wroc.pl

Monitoring

Prace Badawcze

Anna Godek

(071) 333 09 46

agodek@fos.wroc.pl

Profilaktyka Zdrowotna

Nadzwyczajne Zagrożenia

Iwona Zielińska - Jarosińska

(071) 333 09 64

izielinska@fos.wroc.pl

Opublikował: Administrator systemu
Liczba wyświetleń strony: 606