Promocja

Zapraszamy do obejrzenia materiałów o wybranych działaniach wspieranych finansowo przez WFOŚiGW we Wrocławiu, które ukazały się w mediach.


Media

POLSKIE RADIO WROCŁAW: Ekologiczne, wełniane "kosiarki" pojawiły się w Karkonoszach

Budowę domu dla przedstawicielek rodzimej, najstarszej rasy owiec w Polsce dofinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

...

Więcej

GŁÓWNE WYDANIE FAKTÓW TVP 3 WROCŁAW: Zmodernizowany oddział

(od 3 min 42 sek.) Dzięki wsparciu finansowemu z WFOŚiGW we Wrocławiu Pododdział Intensywnego Nadzoru Pulmonologicznego został zmodernizowany i powiększony o kolejne 4 łóżka.

...

Więcej

NASZE MIASTO: Wydobywamy z zapomnienia lokalnych bohaterów! Pamięć o nich ożyje na nowo

Organizatorami kampanii jest Wojewoda Dolnośląski, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu.

...

Więcej

Radio Wrocław: Ponad trzydzieści sokołów trafiło na Dolny Śląsk

W 2018 roku sprowadzono łącznie na Dolny Śląsk 34 ptaki z Słowacji, Niemiec i krajowych hodowli. Akcja jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu WFOŚiGW we Wrocławiu.

...

Więcej

NIEZALEZNA.PL: Na terenie Nadleśnictwa Żmigród zamieszkało pięć młodych sokołów wędrownych

Nadrzewna populacja europejska tego drapieżnika całkowicie wyginęła w latach 60-tych, m.in. z powodu zatrucia środowiska szkodliwą chemią” - powiedział Bartłomiej Wiązowski, zastęp...

Więcej

Wirtualna Polska: Dolny Śląsk przywraca populację ptaków. Sprowadzono 34 sokoły wędrowne

Od 2010 roku udało się sprowadzić na Dolny Śląsk 187 drapieżników. Akcja jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocła...

Więcej

Niedziela: Finał akcji ratowania sokołów wędrownych

Kolejne pięć młodych sokołów wędrownych zamieszkało w sztucznym gnieździe na terenie Nadleśnictwa Żmigród. Akcja jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu WFOŚiGW we Wrocławiu.

...

Więcej

Ostatnio zmodyfikował: Robert Borkacki 2017-07-04 15:39:14
Opublikował: Administrator systemu
Autor dokumentu: Robert Borkacki
Liczba wyświetleń strony: 8442