Promocja

Zapraszamy do obejrzenia materiałów o wybranych działaniach wspieranych finansowo przez WFOŚiGW we Wrocławiu, które ukazały się w mediach.


Media

TVP REGIONY: Myśliwi i przyrodnicy wypuścili 700 kuropatw

Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Łukasz Kasztelowicz podkreślił, że do niedawna kuropatwy były pospolitym gatunkiem, ale dziś ich populacja...

Więcej

POLSKA AGENCJA PRASOWA: Na pola w okolicach Oleśnicy wypuszczono 700 kuropatw

Myśliwi i przyrodnicy wypuścili na pola w okolicach Oleśnicy 700 kuropatw w ramach wspieranej przez WFOŚiGW we Wrocławiu akcji ratowania ginącej drobnej zwierzyny.

...

Więcej

GAZETA POLSKA: Wypuszczono 700 kuropatw

Prezes wrocławskiego wojewódzkiego funduszu Łukasz Kasztelowicz podkreślił, że do niedawna kuropatwy były pospolitym gatunkiem, ale dziś ich populacja jest nieliczna.

...

Więcej

TELEWIZJA DAMI JELENIA GÓRA: Reintrodukcja w Oleśnicy

Ponad 700 ptaków zostało wypuszczonych przez myśliwych i przyrodników na pola w okolicach Oleśnicy. Jest to wynik akcji ratowania ginącej drobnej zwierzyny, wspieranej przez WFOŚiGW we ...

Więcej

Fakty, TVP 3 Wrocław: Oczyścić Dolny Śląsk

(od 14 min.) Zarząd największej instytucji finansującej ochronę środowiska na Dolnym Śląsku ogłosił swoje plany i priorytety oraz podsumował efekty działań w roku ubiegłym.

...

Więcej

GAZETA WROCŁAWSKA: Wesprzemy Dolnoślązaków w walce o lepsze powietrze i wodę w kranie

Rozmowa z Łukaszem Kasztelowiczem, Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

...

Więcej

TELEWIZJA DAMI JELENIA GÓRA: Ł. Kasztelowicz ponownie wiceprzewodniczącym ogólnopolskiego Konwentu Prezesów WFOŚiGW

Prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Łukasz Kasztelowicz został ponownie wybrany wiceprzewodniczącym ogólnopolskiego Konwentu Prezesów ...

Więcej

Ostatnio zmodyfikował: Robert Borkacki 2017-07-04 15:39:14
Opublikował: Administrator systemu
Autor dokumentu: Robert Borkacki
Liczba wyświetleń strony: 8394