Promocja

Zapraszamy do obejrzenia materiałów o wybranych działaniach wspieranych finansowo przez WFOŚiGW we Wrocławiu, które ukazały się w mediach.


Media

Gazeta Polska: Rola martwych drzew w życiu przyrody

Czy leżące w lasach lub parkach obumarłe drzewa są tylko niepotrzebnym odpadem, który należy usunąć? Warsztaty we wrocławskim ZOO wspiera WFOŚiGW we Wrocławiu. 

...

Więcej

TV DAMI JELENIA GÓRA 1850 osób przeszkolonych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wsparł finansowo zadanie, dzięki któremu w tym roku zostanie przeszkolonych około 1850 osób.

...

Więcej

TV DAMI Wałbrzych Zielone lekcje na Wzgórzach Dalkowskich.

W eko-edukacyjnych zajęciach wzięło udział ponad 1600 uczniów z głogowskich szkół. Realizowany od września do listopada br. projekt wspiera WFOŚiGW we Wrocławiu.

...

Więcej

TV DAMI Jelenia Góra „Szlakami Odry i Wzgórz Dalkowskich”

„Szlakami Odry i Wzgórz Dalkowskich” to program wspierany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

...

Więcej

GAZETA POLSKA Zielone lekcje

Gry terenowe, konkursy, zielone lekcje, warsztaty z malowania naturalnymi barwnikami z roślin, sadzenie drzew oraz edukacyjne rejsy statkiem po Odrze. Realizowany od września do listopada br...

Więcej

Gazeta Polska: Dzieci poznają tajemnice wody

WFOŚiGW we Wrocławiu wsparł finansowo zadanie, dzięki któremu w tym roku zostanie przeszkolonych ok. 1850 osób. Projekt jest realizowany we wrocławskim Hydropolis.

...

Więcej

NASZE MIASTO GŁOGÓW Dalkowskie ekologiczne warsztaty plenerowe są oblegane przez dzieci

W tym roku od września do listopada na zajęcia z edukacji ekologicznej do Dalkowa przyjechało ponad 1600 uczniów z głogowskich szkół w ramach programu dofinansowanego m.in. ze środków Woje...

Więcej

Ostatnio zmodyfikował: Robert Borkacki 2019-09-13 11:40:38
Opublikował: Administrator systemu
Autor dokumentu: Robert Borkacki
Liczba wyświetleń strony: 12086