Ogłoszenia

10-10-2022

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym w ramach Programu Priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” zwanego dalej Programem na terenie województwa dolnośląskiego.

...

Czytaj więcej

04-10-2022

Ogłoszenie o naborze wniosków o dotację w ramach Programu pn. „Odbudowa ekosystemu i różnorodności biologicznej rzeki Odry” w roku 2022

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji w Programie pn. „Odbudowa ekosystemu i różnorodności biologicznej rzeki Odry” na terenie województwa dolnośląskiego.

...

Czytaj więcej

21-07-2022

Nabór wniosków do programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” dla gmin z terenu województwa dolnośląskiego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków do programu  priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” dla gmin z terenu województwa dolnośląskiego.

...

Czytaj więcej

15-07-2022

OGŁOSZENIE O ZMIANIE PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” W ZAKRESIE UDZIELANIA PREFINANSOWANIA DLA BENEFICJENTÓW CZĘŚCI 2) I CZĘŚCI 3) PROGRAMU

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza, że od dnia 15 lipca 2022 r. ulegnie zmianie program priorytetowy „Czyste Powietrze”.

...

Czytaj więcej

15-06-2022

Nabór wniosków do programu pn.: "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków do programu pn.: "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych".

...

Czytaj więcej