Zasady udzielenia pomocy
Złóż wniosek
Rozlicz wniosek
Ogłoszenia
Promocja
Doradztwo energetyczne
Dofinansowanie
Moja Woda

Aktualności

17-11-2023

W gminie Dobroszyce otwarto zmodernizowaną oczyszczalnię ścieków. Skorzysta środowisko i zdrowie mieszkańców

Zmodernizowana mechaniczno-biologiczna oczyszczalnia ścieków ma przyczynić się do wzrostu ochrony środowiska naturalnego oraz poprawić funkcjonowanie gospodarki wodno-ściekowej w gminie. Ważna inwestycja była możliwe dzięki wsparciu o wartości ponad 2 mln złotych w formie niskooprocentowanej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Czytaj więcej

27-10-2023

Komunikat

Informujemy, że w związku z wyczerpaniem alokacji środków w ramach "Programu dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przedsięwzięć polegających na regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie" Zarząd WFOŚiGW we Wrocławiu wstrzymuje z dniem 27-10-2023r. nabór wniosków o dofinansowanie. 

Czytaj więcej

26-10-2023

Pięć lat programu „Czyste Powietrze”

Mija pięć lat od uruchomienia programu „Czyste Powietrze”, największej proekologicznej inicjatywy, która służy skutecznej walce ze smogiem oraz poprawie efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Czytaj więcej

11-10-2023

Pojazdy ekologiczne pomogą w realizacji zadań w Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłodzku

Dwa eko - pojazdy typu ambulans wraz z noszami zakupił Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku ze wsparciem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Pojazdy umożliwią bezpieczniejszy przewóz pacjentów pomiędzy oddziałami zlokalizowanymi w różnych budynkach oraz do transportu butli tlenowych z magazynu do oddziałów szpitalnych. Pojazdy z napędem elektrycznym są małe i ciche, a przede wszystkim przyjazne dla

Czytaj więcej

Moja Woda

71 333 09 74

czytaj więcej
Moja Woda info

Czyste Powietrze

71 333 0950

czytaj więcej
Czyste powietrze info