Zasady udzielenia pomocy
Złóż wniosek
Rozlicz wniosek
Ogłoszenia
Promocja
Projekt Doradztwa Energetycznego
Dofinansowanie
Moja Woda

Aktualności

13-06-2024

Przypominamy! Nabór wniosków do programu Moja Woda jest zakończony.

W ramach naboru, który trwał od sierpnia 2023 do marca 2024 wpłynęło 2861 wniosków na kwotę 16,2 mln zł.

Nabór skierowany był do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych oraz wieczystych użytkowników nieruchomości. Wnioskodawcy maksymalnie mogli otrzymać do 6 000 zł dofinansowania.

Czytaj więcej

10-06-2024

Nowe logo WFOŚiGW we Wrocławiu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu zmienia swoje logo. Zmodyfikowana identyfikacja nawiązuje do poprzedniego logotypu i zachowuje ciągłość z marką, której celem strategicznym od 30 lat jest poprawa stanu środowiska i zrównoważone gospodarowanie jego zasobami poprzez wspieranie przedsięwzięć i inicjatyw służących środowisku.

Czytaj więcej

07-06-2024

Obowiązkowa lista ZUM

Przypominamy, że od 14 czerwca 2024 r. dotacja z programu „Czyste Powietrze” na pompę ciepła, kocioł zgazowujący drewno lub kocioł na pellet może być udzielona tylko wtedy, gdy urządzenie wpisane jest na listę zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM). Lista ZUM dostępna jest pod linkiem: https://lista-zum.ios.edu.pl

Czytaj więcej

07-06-2024

Światowy Dzień Ochrony Środowiska

Tłumy dzieciaków, mnóstwo uśmiechów, energii i chęci do nauki. Tak we Wrocławiu świętowaliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

W Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu na Eko – pikniku zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Wydarzenie otworzył prezes zarządu Funduszu Paweł Łapacz wraz z dyrektorem Ogrodu dr hab. Zygmuntem Kąckim pro

Czytaj więcej

Moja Woda

71 333 09 74

czytaj więcej
Moja Woda info

Czyste Powietrze

71 333 0950

czytaj więcej
Czyste powietrze info