Zasady udzielenia pomocy
Złóż wniosek
Rozlicz wniosek
Ogłoszenia
Promocja
Projekt Doradztwa Energetycznego
Dofinansowanie
Moja Woda

Aktualności

04-04-2024

Wszystkie dotacje z programu „Czyste Powietrze” będą wypłacone

Finansowanie programu „Czyste Powietrze” jest zapewnione. W styczniu uruchomiono na ten cel środki Krajowego Planu Odbudowy (KPO) oraz budżet Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Czytaj więcej

29-03-2024

Życzymy spokojnych Świąt Wielkanocnych

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, prezes Paweł Łapacz oraz zastępczyni prezesa Wioleta Wnęk-Soczyńska w imieniu Rady Nadzorczej oraz pracowników WFOŚiGW we Wrocławiu, składają najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej

28-03-2024

Zmiana godzin pracy WFOŚiGW we Wrocławiu w dniu 29.03.2024r.

Informujemy, że w dniu 29.03.2024 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu będzie pracował w skróconym czasie. W związku z powyższym Biuro WFOŚiGW we Wrocławiu wraz z oddziałami oraz punkt obsługi klienta Programu "Czyste Powietrze" we Wrocławiu będą czynne do godziny 12:00.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj więcej

25-03-2024

Ostrzeżenie dla Wnioskodawców i Beneficjentów Programu „Czyste Powietrze”

Sprawdzaj oferty, nie podpisuj „od ręki”!

Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co podpisujesz. Pamiętaj, że dotacja z programu „Czyste Powietrze” przysługuje Tobie, a nie wykonawcy. Instalowanie nowego urządzenia grzewczego jest skuteczne tylko w ocieplonym domu.<

Czytaj więcej

Moja Woda

71 333 09 74

czytaj więcej
Moja Woda info

Czyste Powietrze

71 333 0950

czytaj więcej
Czyste powietrze info