Zasady udzielenia pomocy
Złóż wniosek
Rozlicz wniosek
Ogłoszenia
Doradztwo energetyczne
Zadania uE
Dofinansowanie
Promocja

Aktualności

14-11-2019

14 listopada - Dzień Czystego Powietrza

Od naszych codziennych wyborów zależy jakość powietrza, którym oddychamy. Dlatego przypadający 14 listopada Dzień Czystego Powietrza jest doskonałą okazją do tego, by przypomnieć, że spalanie śmieci w domowych piecach niesie bardzo poważne konsekwencje nie tylko dla zdrowia i życia mieszkańców, ale także – dla środowiska. Ważnym działaniem, które może zapobiegać zanieczyszczeniu powietrza są proekologiczne inwestycje. 

Czytaj więcej

14-11-2019

Najnowszy sprzęt niezbędny w codziennej pracy strażaków

Symboliczną uroczystość przekazania nowego wozu strażackiego przygotowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Krobica – Orłowice. Samochód ratowniczo–gaśniczy wraz z wyposażeniem niedawno zasilił jednostkę OSP. Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego był możliwy dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w kwocie dotacji blisko 350 tys. zł, pozostała kwota pochodzi z

Czytaj więcej

Media o Funduszu

GAZETA POLSKA O poprawę jakości życia

Ponad 250 uczestników wzięło udział w warsztatach i wykładach „Kontrola przestrzegania uchwał antysmogowych” dla województwa dolnośląskiego. Warsztaty zostały zorganizowane przez zespół doradców energetycznych WFOŚiGW we Wrocławiu w porozumieniu z Instytutem Rozwoju Terytorialnego.
 

Czytaj więcej

Infolinia

607 700 370
Czyste powietrze info