Doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne - aktualność

20-12-2018

Agnieszka Małysa

Dnia 24 grudnia 2018 r. biuro WFOŚiGW oraz punkt obsługi klienta PP "Czyste Powietrze" we Wrocławiu będzie nieczynne

Szanowni Państwo, zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu nr 44/2017 z dnia 07.11.2018 r. dzień 24 grudnia 2018 r. jest dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym w dniu 24.12.2018r. biuro WFOŚiGW we Wrocławiu oraz punkt obsługi klienta PP "Czyste Powietrze" będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

28-11-2018

Agnieszka Małysa

Efektywność energetyczna i OZE – oferta finansowa i wsparcie doradcze

Cykliczne spotkania organizowane przez doradców energetycznych WFOŚiGW we Wrocławiu są częścią Projektu Doradztwa Energetycznego. To wydarzenia skupiające się na wymianie aktualnej wiedzy w zakresie nowych technologii i innowacji. Świdnicka konferencja „Efektywność energetyczna i OZE – oferta finansowa i wsparcie doradcze” zgromadziła szerokie grono przedstawicieli rynku, w tym: przedstawicieli samorządów, reprezentantów sekt

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

12-06-2018

Agnieszka Małysa

Eko Targi w Jeleniej Górze

Jeleniogórskie „mini Targi EKO”, to lokalna inicjatywa, a głównym celem jest zaprezentowanie rozwiązań związanych z ogrzewaniem, zastosowaniem odnawialnych źródeł energii oraz zademonstrowanie konkretnych przykładów instalacji grzewczych i wodnych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

11-06-2018

Agnieszka Małysa

Bezpieczeństwo energetyczne

„W dobie globalnego rozwoju i ogromnego zapotrzebowania na energię elektryczną – warto zwrócić uwagę na rolę klastrów energetycznych jako mechanizmu stabilizacji udziału OZE w systemie energetycznym. Zadaniem klastra energii jest zapewnienie lokalnego bezpieczeństwa energetycznego, poprawa środowiska naturalnego oraz zwiększenie konkurencyjności i efektywności lokalnej gospodarki.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

30-05-2018

Agnieszka Małysa

Mikroklimat mieszkań i domów, aspekty prawidłowego ich użytkowania w walce o poprawę jakości powietrza. Szkolenie dla pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej

Kolejne szkolenie dla pracowników OPS przeprowadzili Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Mikroklimat mieszkań, to jedno z zagadnień omawianych przez doradców podczas spotkania. Prawidłowo użytkowane mieszkania i domy znacząco wpływają na poprawę jakości środowiska.

Czytaj więcej

Opublikował: Agnieszka Małysa 2018-05-30 10:23:31
Liczba wyświetleń strony: 28263