Doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne - aktualność

09-10-2017

Kampania informacyjna "My doradzamy – TY oszczędzasz!"

Ministerstwo Energii rozpoczęło kampanię informacyjną pod hasłem "My doradzamy – TY oszczędzasz!" poświęconą doradztwu energetycznemu. Resort informuje, że jej celem jest przybliżenie sektorowi publicznemu, mieszkaniowemu oraz przedsiębiorcom zagadnienia z zakresu efektywności energetycznej i OZE.


Wejdź na stronę punktu doradczego zlokalizowanego w Twoim regionie, zadzwoń i umów się na bezpłatną usługę doradczą. W ramach projektu Ministerstwa Energii zostało otwartych 16 punktów doradczych zlokalizowanych na terenie Polski. Mapę wszystkich dostępnych punktów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconej naszej kampanii.

Komu nasi konsultanci udzielają bezpłatnych porad?

Tym wszystkim, którzy są właścicielami domów i osobami planującymi budowę lub remont domu. Wspólnotom mieszkaniowym (tj. osobom działającym w zarządach wspólnot mieszkaniowych), przedsiębiorcom prowadzącym działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, osobom fizycznym zainteresowanym możliwością skorzystania z doradztwa energetycznego.

Jak można skorzystać z porady?

Wejdź na stronę punktu doradczego zlokalizowanego w Twoim regionie, zadzwoń i umów się na bezpłatną usługę doradczą. Doradcy pomogą ci uzyskać niezbędne informacje i podpowiedzą co robić.

Z czego finansowany jest nasz projekt?

Projekt Doradztwa Energetycznego pn. Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. WFOŚiGW we Wrocławiu jest uczestnikiem tego projektu. Więcej informacji o Projekcie Doradczym znajdziesz na stronie NFOŚiGW.

Źródło: Ministerstwo Energii

Galeria zdjęć

Ostatnio zmodyfikował: Użytkownik WFOŚiGW 2018-02-28 16:10:59
Opublikował: Robert Borkacki 2017-10-09 06:09:29
Liczba wyświetleń strony: 5486