Aktualności

09-06-2008

Środowisko marzeń - termin nadsyłania prac wydłużony

W związku z strajkiem pracowników Poczty Polskiej, Ministerstwo Środowiska podjęło decyzję o wydłużeniu terminu nadsyłania prac na ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych "Środowisko marzeń".

Czytaj więcej

02-06-2008

Miliony dla dolnośląskich samorządów

Dolnośląskie samorządy przygotowują wnioski do unijnego Programu Infrastruktura i Środowisko na 24 projekty. Powstaną nowoczesne oczyszczalnie ścieków, wodociągi i kanalizacje. Ich łączny koszt to 942 mln zł.

Czytaj więcej

26-05-2008

MILIARDY EURO NA EKOLOGIĘ

Ministerstwo Środowiska zaprasza na konferencję prasową pt. Miliardy Euro na ekologię. Tematyka: Jaka jest polityka rządu wobec planowanych inwestycji z unijnego Programu Infrastruktura i Środowisko? Czy samorządy są dobrze przygotowane do zdobywania europejskich pieniędzy? Jaki jest bilans pierwszego naboru wniosków do unijnego programu?...

Czytaj więcej

28-04-2008

Zmiany w regulaminie konkursu - Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Na stronach internetowych Centrum Informacji o Środowisku www.ekoportal.pl zostały zamieszczone informacje dotyczące zmian w regulaminie konkursu dla działań 1.1 i 2.1.

Czytaj więcej

24-04-2008

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Ministerstwo Środowiska ogłasza ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt. Środowisko marzeń. Tematyka prac konkursowych ma obejmować pomysły na zmiany, które powinny zajść w najbliższym otoczeniu uczniów, dzięki wykorzystaniu środków Unii Europejskiej na ochronę środowiska lub przykłady zmian, które......

Czytaj więcej