29-03-2021

Nagrody w konkursie „ENERGIA Z NATURY” rozdane

Spośród 240 prac, które wpłynęły na konkurs, Jury wybrało prace Julii, Macieja, Marii, Urszuli. Zwycięzców nagrodziliśmy za piękne, oryginalne, związane z tematem prace. Dzieci otrzymały klocki edukacyjne – aby nadal zwiększać wiedzę o OZE , zestawy plastyczne – aby kreatywnie rozwijać zdolności artystyczne, odblaski – aby było bezpiecznie, mnóstwo Funduszowych gadżetów - aby radość z wygranej była jeszcze większa.

Dzieciom i rodzicom pogratulował Zarząd Funduszu Prezes Łukasz Kasztelowicz i Wiceprezes Bartłomiej Wiązowski.
Z uwagi na obecną sytuację nie wszyscy mogli do nas dotrzeć osobiście, ale jak widać nagrody dotarły do zwycięzców i są w dobrych rękach.

Konkurs był skierowany do uczniów klas drugich szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego. Jego celem była nauka o odnawialnych źródłach energii i ich zastosowaniu (energii słońca, wiatru czy energii płynącej wody), rozbudzenie wśród dzieci potrzeby ochrony przyrody, umiejętności obserwacji zjawisk przyrodniczych, ochrona środowiska naturalnego.

Konkurs: „ENERGIA Z NATURY” zorganizował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Projekt Doradztwa Energetycznego.

Galeria zdjęć

Ostatnio zmodyfikował: Agnieszka Małysa 2021-03-29 13:25:39
Opublikował: Agnieszka Małysa 2021-03-29 13:01:56