Programy

Wymiana pieców

Oddział w Wałbrzychu

Karol Mazanka

74 633 66 83

kmazanka@fos.wroc.pl

Ilona Gralka

74 633-66-81

igralka@fos.wroc.pl

Oddział w Jeleniej Górze

Iwona Chmielowska

(075) 75 52 676

ichmielowska@fos.wroc.pl

Oddział w Legnicy

Krystyna Sakowska

(076) 862 92 19 wew. 110

ksakowska@fos.wroc.pl

Oddział we Wrocławiu

Alicja Nowakowska

(071) 333 09 52

anowakowska@fos.wroc.pl

Kornelia Celer

71 333 09 54

kceler@fos.wroc.pl

Wojciech Caryk

71 333 09 42

wcaryk@fos.wroc.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Jastrzębiej 24. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

*opcjonalne

Uwaga: WFOŚiGW we Wrocławiu nie udziela bezpośredniego wsparcia finansowego osobom fizycznym

Opublikował: Robert Borkacki 2017-09-01 11:11:13
Liczba wyświetleń strony: 1077