Programy

Przyłącza kanalizacyjne

Aktywna oferta

Oddział we Wrocławiu

Elżbieta Szerszeń

71 333 09 55

eszerszen@fos.wroc.pl

Ewelina Rzewuska

71 333 09 56

erzewuska@fos.wroc.pl

Oddział w Wałbrzychu

Karol Mazanka

74 633 66 83

kmazanka@fos.wroc.pl

Ilona Gralka

74 633-66-81

igralka@fos.wroc.pl

Oddział w Legnicy

Alina Zielińska-Waszak

76 852 43 01 wew. 116

awaszak@fos.wroc.pl

Krystyna Sakowska

(076) 862 92 19 wew. 110

ksakowska@fos.wroc.pl

Andrzej Koczurko

76 852-43-01 wew. 108

akoczurko@fos.wroc.pl

Oddział w Jeleniej Górze

Robert Zwatrzko

75 75 35 881

rzwatrzko@fos.wroc.pl

Ewa Wnuk

75 75 52 675

ewnuk@fos.wroc.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Jastrzębiej 24. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

*opcjonalne

Uwaga: WFOŚiGW we Wrocławiu nie udziela bezpośredniego wsparcia finansowego osobom fizycznym

Opublikował: Administrator systemu 2017-06-07 09:35:54
Liczba wyświetleń strony: 273