Promocja

Zapraszamy do obejrzenia materiałów o wybranych działaniach wspieranych finansowo przez WFOŚiGW we Wrocławiu, które ukazały się w mediach.


Media

PULS BIZNESU: Antysmogowa choinka

Akcja miała na celu promocję zdrowego stylu życia, OZE oraz pokazanie, że rower może być dobrą alternatywą dla samochodów, które są źródłem komunikacyjnego smogu

...

Więcej

GAZETA POLSKA: Wrocławska Choinka Antysmogowa

Lampki na świątecznym drzewku będą zasilane dzięki odnawialnym źródłom energii (OZE), niepochodzącym jednak z paneli słonecznych czy wiatraków, ale z rowerowych dynam

...

Więcej

POLSKIE RADIO WROCŁAW: Antysmogowa Choinka przed Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim

Ekologiczna akcja przed Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu. Na placu Powstańców Warszawy świeci już wyjątkowa, antysmogowa choinka.

...

Więcej

RADIO RODZINA: Antysmogowa choinka w stolicy Dolnego Śląska

Obecny na wydarzeniu wiceminister środowiska Mariusz Orion Jędrysek zapowiedział, że w Lądku Zdrój zaplanowane są odwierty geotermalne.

...

Więcej

NIEZALEZNA.PL: We Wrocławiu stanęła... antysmogowa choinka

Przed Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu rozbłysła choinka, na której lampki są zasilanie z odnawialnych źródeł energii.

...

Więcej

GAZETA WROCŁAWSKA: Antysmogowa choinka we Wrocławiu. Świeci podczas jazdy na rowerze

Jako pierwsi choinkę uruchomili wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak, wiceminister środowiska Mariusz Orion Jędrysek i Łukasz Kasztelowicz, prezes WFOŚiGW

...

Więcej

GAZETA WROCŁAWSKA: Antysmogowa Choinka z nagrodami już we wtorek

Przedświąteczna akcja ma na celu promocję zdrowego stylu życia: ruch to zdrowie a rower może być dobrą alternatywą dla samochodów, które są źródłem komunikacyjnego smogu.

...

Więcej

Ostatnio zmodyfikował: Robert Borkacki 2017-07-04 15:39:14
Opublikował: Administrator systemu
Autor dokumentu: Robert Borkacki
Liczba wyświetleń strony: 3432