Ogłoszenia

26-06-2018

Nabór wniosków z dziedziny edukacji ekologicznej prowadzony będzie w sposób ciągły

W związku z wejściem w życie z dniem 01 czerwca 2018r. nowych „Zasad udzielania i umarzania pożyczek oraz tryb i zasad udzielania i rozliczania dotacji”, przyjętych Uchwałą nr 69/2018 Rady Nadzorczej WFOŚiGW we Wrocławiu z dnia 11.05.2018r., Zarząd WFOŚiGW we Wrocławiu informuje, nabór wniosków z dziedziny edukacji ekologicznej prowadzony będzie w sposób ciągły.

...

Czytaj więcej

13-06-2018

Rusza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego pn. "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego pn. "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych" realizowany we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

...

Czytaj więcej

01-06-2018

UWAGA: Zakończony nabór wniosków do Programu Priorytetowego „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”

W związku z przygotowaniami NFOŚiGW oraz wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej do wprowadzenia ogólnopolskiego programu dotyczącego poprawy efektywności energetycznej i zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery...

...

Czytaj więcej

17-05-2018

UWAGA: Wstrzymany nabór wniosków do programu "Bezpiecznie dla środowiska"

UWAGA: „Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu powołując się na rozdział IV Regulaminu Programu naboru wniosków na dofinansowanie zadań związanych z zapobieganiem i likwidacją zagrożeń środowiska na rzecz jednostek ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa ze środków WFOŚiGW we Wrocławiu pn. „Bezpiecznie dla środowiska” na swoim posiedzeniu w dniu 17 maja 2018 r. podjął decyzję o wstrzymaniu naboru wniosków w ramach przedmiotowego programu.

...

Czytaj więcej

27-04-2018

Nabór wniosków w ramach Programu Pilotażowego „STRAŻNICY ATMOSFERY”

WFOŚiGW we Wrocławiu ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Pilotażowego „STRAŻNICY ATMOSFERY”. Cel programu: Poprawa jakości powietrza na terenie Dolnego Śląska poprzez wsparcie organów upoważnionych do wykonywania funkcji kontrolnych w zakresie przestrzegania i stosowania przepisów o ochronie środowiska oraz wyeliminowanie nieprawidłowych zachowań związanych z użytkowaniem źródeł spalania energetycznego.

...

Czytaj więcej