Zasady udzielenia pomocy
Złóż wniosek
Rozlicz wniosek
Ogłoszenia
Doradztwo energetyczne
Zadania uE
Materiały Edukacyjne
Promocja

Aktualności

12-10-2017

KONFERENCJA: „Fotowoltaika – proces inwestycyjny krok po kroku”

Samorządowcy z gmin należących do Klastrów Energii oraz realizujących inwestycje PV w ramach działania 3.1.C RPO WD pod nazwą "Projekty grantowe, dotyczące produkcji energii elektrycznej i/lub cieplnej, polegające na budowie mikroinstalacji służących wytwarzaniu energii z OZE" uczestniczyli w konferencji pt. „Fotowoltaika – proces inwestycyjny krok po kroku” (Wrocław 11.10.2017 r.).

Czytaj więcej

10-10-2017

Nowa strona Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

Szanowni Państwo, udostępniamy nową stronę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Nowy serwis WWW stworzyliśmy pod kątem lepszej dostępności, czytelności, funkcjonalności oraz rozwiązań graficznych. Projekt w naszych intencjach łączy nowoczesne rozwiązania z dbałością o komfort użytkowania i oczekiwania naszych Beneficjentów.

Czytaj więcej

Multimedia

TVP 3 Wrocław: Sokoły wędrowne wracają na Dolny Śląsk

Trzynaście młodych sokołów wędrownych zostało dzisiaj wypuszczonych do żmigrodzkich lasów. Cel akcji to odbudowa populacji drapieżników, która wyginęła w latach 60. Pięciotygodniowe sokoły wędrowne zostały zaobrączkowane. – To jest obrączka ornitologiczna i obserwacyjna. Ornitologiczna to jest taki dowód osobisty, który dostajemy ze stacji ornitologicznej, która obsługuje całą Polskę. Na drugą rączkę dostajemy obrączkę obserwacyjną, którą można odczytać z dużej odległości – tłumaczy Sławomir Sielicki ze Stowarzyszenia na rzecz Dzikich Zwierząt „Sokół”.

Czytaj więcej