Doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne - aktualność

02-10-2017

Robert Borkacki

Jeleniogórskie szkolenia o efektywności energetycznej i OZE

Doradcy Energetyczni WFOŚiGW we Wrocławiu przeprowadzili szkolenia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorców, a także reprezentantów spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Szkolenia odbyły się w Jeleniej Górze w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w ramach cyklu „Środa z funduszami na działalność proekologiczną” (03.02.2016r.) oraz w Starostwie Po

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

01-10-2017

Robert Borkacki

Możliwości finansowania przedsięwzięć proekologicznych dla przedsiębiorstw z sektora MŚP

Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW we Wrocławiu uczestniczył w spotkaniu z cyklu „Środa z Funduszami” (04.11.2015r.) Spotkania te są organizowane regularnie przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Tym razem słuchacze mieli możliwość zapoznania się z możliwościami finansowania przedsięwzięć proekologicznych dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Czytaj więcej
Doradztwo energetyczne - aktualność

29-09-2017

Robert Borkacki

Doradcy Energetyczni wspierają przygotowanie Wrocławskiego Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Założenia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN) dla Gminy Wrocław omawiano podczas spotkania w siedzibie WFOŚiGW we Wrocławiu (12.10.2015r.). Gości konsultacji powitał Aleksander Marek Skorupa, prezes zarządu WFOŚiGW we Wrocławiu. Gminę Wrocław reprezentowali: Lech Filipiak, dyrektor Departamentu Nieruchomości i Eksploatacji oraz Andrzej Wąsik, dyrektor Wydziału Środowiska i Rolnictwa, odpowiedzialni za opracowanie omawianego dokumentu.

Czytaj więcej

Opublikował: Robert Borkacki 2017-09-29 13:09:00
Liczba wyświetleń strony: 1882