Aktualności

05-01-2009

Wigilia w Funduszu

W ciepłej i serdecznej atmosferze upłynęło spotkanie wigilijne w WFOŚiGW we Wrocławiu. Przy świątecznym stole zasiedli przedstawiciele Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Pracownicy Funduszu.

Czytaj więcej

30-12-2008

Prawo zamówień publicznych

Szkolenie "Prawo zamówień publicznych" ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów budowlanych" to tytuł kolejnego szkolenia dla potencjalnych beneficjentów POIiŚ.

Czytaj więcej

17-12-2008

Pieniądze na kanalizację

Zarząd WFOŚiGW we Wrocławiu podpisał z Gminą Oława umowy pożyczki i dotacji na budowę kanalizacji w miejscowościach: Godzikowice, Ścinawa i Ścinawa Polska. Chodzi o łączną kwotę pożyczki i dotacji na ponad 7,4 mln zł.

Czytaj więcej

26-11-2008

Dolnośląska Nagroda Gospodarcza dla WFOŚiGW we Wrocławiu

Wicepremier Grzegorz Schetyna wręczył Dolnośląską Nagrodę Gospodarczą Zarządowi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Uroczysta gala miała miejsce podczas Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej 21 listopada br.

Czytaj więcej

26-11-2008

Szansa dla Dolnego Śląska

"Zarządzanie ochroną środowiska. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko - szansa dla Dolnego Śląska". To nazwa spotkania, które odbyło się w trakcie Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej 22 listopada 2008 r.

Czytaj więcej